Koncert kapel COCOTTE MINUTE + GENETIC MUTATION

23. 11. 2018 od 20:00
Koncert kapel COCOTTE MINUTE + GENETIC MUTATION

COCOTTE MINUTE

/crossover / Praha

Rošťáci a krásky tenhle podzim zapálíme největší ohně! 

Naše bouřema ošlehaná avšak nepřemožená karavana vyráží na svou nejdůležitější pouť!

VEĎ MĚ! Tour 2018 je oslava se všema novejma mantrama z EP VEĎ MĚ!, největšíma cocohymnama a srdcovýma raritama.

Show toho nejlepšího co v nás zrálo od pradávných časů, časů kdy jsme se vydali na cestu a začali vozit poklady a slova pro tento svět.

Tři roky od comebackovýho rituálu a osm dlouhejch let od poslední studiový nahrávky nastal konečně ten správnej čas nahrát 6+1 nových žalmů. Máme za sebou stovky koncertů, statisíce mil po cestách i necestách, roky dřiny a víry, že náš čas teprve přijde. Cejtíme, že přichází právě teď. Pomohli jste nám pomohli povstat skrz „Rituál“ z popela a my vám děkujeme a křičíme VEĎ MĚ! Křičte s náma!

VEĎ MĚ! EP:

Tři roky po comebackovém Rituál, kmen a srdce a kmen a osm let od posledního studiového alba Sado Disco 2, přicházejí Cocotte Minute s novou studiovou nahrávkou. Ve druhé polovině září vychází EP s názvem Veď mě.

Šestitrackové EP představuje Cocotte Minute ve vrcholné formě jak hudební, tak autorské. A protože Cocotte Minute vždycky nabízejí svým fanouškům nejvyšší možnou kvalitu, rozhodli se pro spolupráci s rakouským producentem. „Vždycky jsme se snažili dávat svým fanouškům nejvyšší možnou kvalitu, a proto jsme se rozhodli nahrát EP v Rakousku pod taktovkou rakouského producenta i s vědomím, že tato investice nemá naději se nám vráti,“ popisuje důvody výběru producenta Zeller. 

Spolupráce s rakouským kytaristou a producentem Mikem Wolffem dobrou kondici kapely umocňuje. „Poprvé v životě jsem stavěl a míchal 1 píseň ze 120 stop, překvapilo mě, že kluci neuvažují o anglické verzi, věřím, že by to mělo smysl,“ komentuje nahrávání skladby Veď mě Wolff.

Nahrávka je mixem toho nejlepšího z hudebního a textařského potenciálu současné ústřední dvojice kapely Czendál/Zeller. „Pro mě je obrovská výhoda a inspirace, že pracuju s jedním z nejlepších kytaristů a skladatelů v zemi,“ pochvaluje si spolupráci s autorským kolegou Czendálem Zeller. Fanoušky čekají tvrdé cocotťácké songy jako „Zapa!l“, který již znají z letošního jara, ale též téměř „Adelovskou“ baladu Veď mě, která dala nahrávce název.

“Myslím, že tyhle skladby jsou tím nejlepším, co jsme zatím udělali … až si to pustíte, pochopíte, že Zeller je opravdu excelentní textař a psát hudbu na taková slova je super… navíc je na tomhle materiálu slyšet, jak vyzrál pěvecky...má to neskutečnou hloubku".

Již od první desky patří CM na špičku české crossoverové scény. Kapela vyniká svým nezaměnitelným syrovým soundem a neobvyklým charismatickým hlasem zpěváka Zellera, který navíc neváhá svými texty obsáhnout témata, do kterých se většina textařů v české kotlině bojí pouštět.

Cocotte Minute hrají pravidelně na klubových podiích v celé republice a na většině velkých českých prestižních festivalů. Ani v zahraničí není skupina žádným nováčkem, během svého působení již absolvovala turné po Ukrajině, Bělorusku či Francii a má za sebou jednotlivá vystoupení v Itálii, Chorvatskou a na Slovensku. CM jdou systematicky díky poctivé a tvrdé práci za svým. Jako jediným ze své generace se jim podařilo prorazit mimo žánr v masovém měřítku. Za kapelou je již velmi výrazná stopa v podobě čtyř úspěšně prodávaných alb a deseti videoklipů, které se pravidelně objevují v předních médiích.

http://bandzone.cz/cocotteminute

https://www.cocotteminute.org/index

GENETIC MUTATION

/hardcore-crossover / Svitavy

http://bandzone.cz/_101235

Vstupné:

250,- předprodej místní (od 3. Září na recepci ve Fabrice Svitavy a v klubu Tyjátr od 5. Září 2018)

SMSTICKET předprodej:
Předprodej akce

290,- na místě

Kalendář akcí
« »
PoÚtStČtSoNe
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Otevírací doba
Út - Čt:16:00 - 22:00
Pá, So:18:00 - 00:00
Ne:18:00 - 22:00
Kontaktní údaje

Adresa:
Purkyňova 17
568 02 Svitavy

Telefon: 728 738 854
Email: info@tyjatrklub.cz

GPS: N 49° 45.18468',
E 16° 28.29150'


Kontakty

Uskutečněné akce »